ROK SZKOLNY 2020/2021

 

 

1. Adamska-Olejniczak Kinga historia, historia i społeczeństwo
2. Adamski Dariusz historia, historia i społeczeństwo
3. Bednarz Natalia muzyka, technika, plastyka, zajęcia artystyczne
4. Dramska Urszula wicedyrektor szkoły, chemia
5. Dzienisiewicz Izabela wychowanie fizyczne
6. Frelich Małgorzata biologia
7. Gawlik Natalia doradztwo zawodowe, pedagog szkolny
8. Gaidzik-Galon Anna religia
9. Gajdzik Justyna matematyka
10. Glapiak Marta język polski, język rosyjski
11. Goleśny Katarzyna język niemiecki,
12. Gorczyńska Agnieszka matematyka
13. Hemmerling Anna wychowanie fizyczne
14. Kaczmarczyk Katarzyna wychowawca w świetlicy szkolnej
15. Kaczmarek Magdalena edukacja muzyczna, chór
16. Kaczmarzyk Renata edukacja wczesnoszkolna
17. Kołodziejczyk Aleksandra informatyka
18. Kot-Zasada Marzena bibliotekarz szkolny, edb
19. Krajewska Aleksandra język niemiecki,
20. Krzystyniak Beata wos, przedsiębiorczość, wdż
21. Ks. Chechelski Kazimierz religia
22. Ks. Gacek Paweł religia
23. Ks. Rolnik Andrzej dyrektor szkoły, informatyka
24. Kubik Patrycja kierownik świetlicy szkolnej
25. Ludwig Dorota psycholog szkolny, psychologia
26. Malcharczyk Patrycja chemia, przyroda
27. Mazik Agnieszka język angielski
28. Międzik Marzena język angielski
29. Niewlaczyn Aneta logopeda, język polski
30. Olejniczak Grzegorz wychowanie fizyczne, geografia, edb
31. Piskorska Grażyna pedagog szkolny
32. Pniewska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna, język włoski
33. Podstolec Alicja język polski
34. Przywara Monika wychowawca w świetlicy szkolnej
35. Sadło Anna psycholog
36. Skrzypek Agnieszka język angielski
37. Sobolewska Dominika matematyka
38. Stasz Aleksandra fizyka, robotyka
39. Suder Łukasz wychowanie fizyczne
40. Szaniawska-Mierucka Katarzyna język angielski
41. Szczególska Anna język włoski,
42. Szymański Wojciech informatyka
43. Szynkiewicz Piotr wychowanie fizyczne
44. Vogel Magdalena edukacja wczesnoszkolna
45. Wacławik Bożena geografia, przyroda
46. Wąglorz Patrycja edukacja wczesnoszkolna
47. Wdowik Małgorzata język angielski
48. Wierzchowski Rafał matematyka
49. Wilk-Tomanek Izabela biologia, przyroda
50. Wołowska Edyta język hiszpański, język francuski
51. Wyleżoł Izabela język polski
52. Ziomek Magdalena język polski
53. Żurek Agnieszka język angielski, język hiszpański